Wszystko o problemach z potencją

Young happy couple in bed

Seks może sprawiać ból

Seks, który na ogół sprawia przyjemność, czasami może być dla mężczyzny bardzo bolesny. Dzieje się tak wtedy, kiedy cierpisz na jedną z pięciu chorób. Poznaj przyczyny, które mogą przemienić twoją przyjemność w prawdziwy koszmar.

Tych pięć przyczyn to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (nazywana też kandydozą, erekcja,kamagra rodzaj infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty i choroba Peyroniego. Wszystkie te choroby można leczyć farmaceutykami tradycyjnymi, z reguły lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Znane są także domowe metody leczenia kilku z nich.

Prawdopodobnie wszyscy mężczyźni lubią stosunki seksualne, lecz tych kilka dolegliwości może doprowadzić do tego, że twoja przyjemność zamieni się w koszmar. Warto więc wiedzieć nieco więcej o tych chorobach oraz o sposobach pozbycia się ich, jeśli już cię dopadną.

Infekcja dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną zakażone przez drobnoustroje, to zaczynasz chorować na infekcję dróg moczowych. Nie podjęcie leczenia zakażenia dróg moczowych może zainfekować nerki i wywołać nieodwracalne ich uszkodzenie. Większa część zakażeń dróg moczowych rozpoczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistego kanału, przez który wydalasz mocz viagra z pęcherza moczowego. Zarazki, które powodują infekcje, zwykle gnieżdżą się się w jelicie grubym oraz są także w stolcu. Twoje szanse na zainfekowanie układu moczowego są większe, jeśli konsumujesz zbyt mało płynów, lub jeśli chorujesz na cukrzycę. Przyrost gruczołów prostaty lub kamienie nerkowe także wzmacniają ryzyko zakażenia dróg moczowych.

You may also like...