Sposoby na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

Kilka trików na mocniejszą erekcję

Znanych jest kilka prostych metod, pozwalających uzyskać mocniejszą erekcję. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie dostatecznie mocna lub jeśli chcesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu otrzymasz kilka wskazówek dla siebie.

Podajemy ci parę łatwych metod, które pomogą ci osiągać mocniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój cel, poniższe porady bez wątpienia okażą ci się pomocne!

Zakaz palenia papierosów

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego kamagra w zelu zmniejszenia rozmiarów twojego członka oraz jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. Bez pośpiechu oraz stopniowo powoduje, że wzwody są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w układzie krwionośnym człowieka, jest spowodowany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zwężenie naczyń krwionośnych. Wynik jest taki, iż spada transport krwi do członka podczas stosunku. Jeśli dotąd nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Zrzuć tkankę tłuszczową

Nadmiar tkanki tłuszczowej w twoim ciele to fatalna okoliczność dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój plan odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w organizmie, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza zmniejszoną wydolność erekcji. Jeśli jesteś człowiekiem otyłym to wykazujesz też podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji i przyczynia się również do chorób naczyń krwionośnych. Taki stan może również mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może tania kamagra być zwolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który prowadzi do zwiotczenia penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim ptaszkiem – zadbaj o swoją wagę.

You may also like...