Xtrasize – tabletki na zwiększanie członka

Xtrasize to tabletki, jakie korzystają sprawić, iż penis zyska na długości i grubości. Pracują na zasadzie poprawy przepływu krwi i powiększenie chłonności ciała jamistego, z jakiego zbudowany jest męski penis. Dzięki temu długość i grubość członka ulegają systematycznemu zwiększeniu.

Dawkowanie Xtrasize

Producent zaleca przyjmowanie 1 tabletki dziennie, najlepiej po śniadaniu. Pierwsze wyniki mają pojawić się po kilku dniach i powinna wtedy stanowić gładsza erekcja. Jedno opakowanie zawiera 60 dobrych do przyjęcia kapsułek i starcza na 2 miesiące kuracji. Cena opakowania wynosi aktualnie 179zł. Tabletki można kupić wyłącznie przez internet(nie znajdziesz ich w aptece ani drogeriach), na części znajdziesz baner dzięki któremu pozwalasz Xtrasize w przyzwoitszej cenie.

Xtrasize – jakie rezultaty można kupić po terapii

Tabletki na powiększanie penisa Xtrasize powinny w liczbom miesiącu stosowania zapewnić przyrost długości o około 3cm(deklaracja producenta!). Kontynuowanie kuracji przez drugie 2mc ma dać, że penis urośnie aż o 7,5cm.

Xtrasize skład

Suplement diety Xtrasize zawiera jedynie naturalne składniki. Że zlokalizować na ścianie producenta skład preparatu, przeglądając witrynę znaleźliśmy takie sformułowanie: „jest przygotowaną według amerykańskiej receptury mieszankę ekologicznych składników, które dawane są od lat”.

Bardzo na podstronach szukamy informację, iż w sklep tabletek Xtrasize wchodzi między innymi tribulus terrestris, maca root, saw palmetto i l-agrinine HCI.

Czy Xtrasize jest niezawodny?

Środek ten stał przebadany oraz zrobiony do biegu na obszarze Unii Europejskiej. Posiada wszelkie dokumenty potwierdzające jego bezpieczeństwo. Co dobrze – przeszukując internet w poszukiwaniu decyzji o tych tabletkach nie natknęliśmy się na dane świadczące o pojawieniu się jednych większych efektów ubocznych towarzyszących kuracji.

Tabletki liczą w domowym składzie wyłącznie naturalne składniki dlatego możliwość pojawienia się skutków ubocznych stanowi bardzo mocno ograniczona.

tani Xtrasize

zytax tanio

Vigrax tanio

You may also like...