Untoxin – Czujesz się wciąż zmęczony i niewyspany? Szybko łapiesz przeziębienia? Wypróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w struktur kapsułek. Artykuł ten przeznaczony jest do łączenia w terminach oczyszczania oraz detoksykacji organizmu ze szkodliwych substancji, których nagromadzenie potrafi być efektem stosowania nieodpowiedniej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Przemieszcza się obecne na proste przyspieszenie tempa przemiany materii. W skutku przyjmowanie kapsułek może służyć redukcji wagi ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak wyciąg z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji spokojnej oraz sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego działają na obniżenie poziomu złego cholesterolu we natury, co miesza się na lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Kapsułki należy używać w trakcie lub po posiłku, popijając sporą dawką wody. 

Pierwsze efekty stosowania preparatu Untoxin można zauważyć już po siedmiu dniach od zaczęcia jego brania. 

Należy pamiętać o tym, by nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu Untoxin jest alergię na dowolny jego składnik.

Suplementy diety powinny być składane w temperaturze domowej w droga naturalny dla przeciętnych dzieci. Chronić przed słońcem i życiem wilgoci. Produkt poświęcony jest dla osób dorosłych. Suplement diety nie może żyć przyjmowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin promocja

Derminax promocja

Follixin promocja

You may also like...