Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja partnerka nie stanowiła w szerocy zaspokojona? Kobiety wymagają więcej czasu, by czuć całkowitą przyjemność z stosunku oraz doświadczyć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co rozumiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja partnerka starała Ciż się powiedzieć, że aktualne nie kłopot, to również wiesz, iż nie udało Ciż się jej w szerocy zaspokoić. Jeżeli sprawia Ci się to częściej, ona że w finale stracić cierpliwość.

Długi seks wydaje się być wynikiem do właściwego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym koleżankom, gdy zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na szczęście istnieje możliwość, który doskonale rokuje. Niewykluczone, że ze swoją znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej niż dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą wejść do sprawy.

Formuła Climax Control może dokonać, iż będziesz w stanie dłużej uprawiać sex aniżeli przed rozpoczęciem terapii. Ten dodatkowy czas ma szansę zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to wkrótce obecnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz uważał nadzieję kontynuowania zabawy (jeżeli tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Potrafisz nim sterować. Teraz nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby powstrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł robić seks tak długo jak chce o tym Twoja kobieta.

ClimaxControl

Derminaks

Fem max

You may also like...