African Mango – Nadzwyczaj skuteczny i starannie opracowany specyfik na odchudzanie!

African mango to wyjątkowa alternatywa dla ludziach tych, którzy zależą w czysty sposób dopomóc swojemu systemowi pozbyć się nadwagi jak także dla osób, jakie noszą obecnie za sobą wydarzenia w stosowaniu nieskutecznych syntetycznych suplementów czy co gorsza leków odchudzających. African MANGO to właściwy oraz zupełnie naturalny suplement bez syntetycznych substancji, bardzo korzystnie wpływający na kontrolę przemiany treści i naturalną utratę wagi.

Pamiętaj, że pytając o zdrowie naszego ciała zyskujesz oraz lepsze samopoczucie. Warto przypomnieć wyzwanie diet odchudzającej, powiększyć aktywność fizyczną, poprawić dietę i stosować odpowiednią suplementację. Ponadto żyjąc zdrowo usuniesz ze mojego bycia ryzyko dolegiwości płynących z nadwagi.”

african MANGO – skład

Dzienna porcja zawiera:

>1200 mg ekstraktu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, co stanowi odpowiednikiem 12000 mg zwykłego ekstraktu, jedna kapsułka zawiera 400 mg. wynik ten ma najwyższą dopuszczalną porcję wyciągu z pestek mango

Wskazania do używania

Chwali się stosowanie 3 tabletek african MANGO dziennie. Dla zdobycia najdoskonalszego wyniku należy stosować pigułki w trakcie lub bezpośrednio po posiłku, popijając wodą. Nie powinno się przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Przeciwwskazania

Nie wprowadzać u pań w ciąży, matek karmiących, osób ze zdiagnozowanymi chorobami układu krążenia, nieżytu żołądka i dzieci poniżej 18 roku życia.

African Mango

Untoxin

Acai BerryExtreme

You may also like...