Untoxin – Oczyść własny orgranizm i poczuj się zdecydowanie lepiej! Dziś jest to niezwykle łatwe z Untoxin!

Untoxin to suplement diety w formie pigułek. Wyrób ten dedykowany jest do picia w sezonach prania i detoksykacji organizmu ze niebezpiecznych substancji, których nagromadzenie pewno żyć skutkiem używania nieodpowiedniej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Przekłada się wtedy na własne przyspieszenie tempa przemiany materii. W efekcie przyjmowanie tabletek może służyć redukcji masy ciała. 

Ponadto składniki takie jak sok z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji dobrej oraz ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego działają na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we krwi, co przesuwa się na sprawniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Skład:

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; wyciąg z korzenia Maca; sok z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; sok z produktów żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane spożycie:

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Tabletki należy traktować w trakcie czyli po posiłku, popijając wielką ilością wody. 

Początkowe wyniki stosowania preparatu Untoxin można zaobserwować już po siedmiu dniach z zaczęcia jego zażywania. 

Należy wspominać o tym, żeby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu Untoxin jest alergia na którykolwiek jego składnik.

Suplementy diety powinny być zapisywane w temperaturze domowej w sposób ważny dla młodych dzieci. Chronić przed światłem oraz robieniem wilgoci. Wyrób dedykowany jest dla kobiet dorosłych. Suplement diety nie potrafi być podawany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

untoxin

Acai-Berry Extreme

AfricanMango

You may also like...