Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze przerwij żale, przygnębienia i niepowodzenia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy jest pewnym z najdynamiczniejszych oraz powszechnie praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego skuteczność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma istotną symbolikę: czerń odpycha zło oraz niepowodzenia, biel wzmacnia ciepło i zatrzymuje dobrą energię.

Świeca prowadzona jest ręcznie z ekologicznego wosku, posiada knot nasączony olejkami oraz olejkami z niesamowicie mocnych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do ceremoniału nieodzowna jest oraz odpowiednia formuła, która była używana obecnie w starożytności; to typowe zaklęcie ochronne, jakie ma zabezpieczać przed szkodliwą energią z zewnątrz, zmartwieniami oraz niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia ma robienie wielowymiarowe. Nie tylko chroni przed nieszczęściem oraz oczyszcza, ale jednocześnie unieszkodliwia klątwy i uroki. Odgrywa ogromną rolę w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha i odprężenia umysłu, co we nowym świecie jest niezmiernie trudne. Jednak sam proces odprawiania rytuału wymaga zaledwie paru przygotowań: dobrego zabezpieczenia świecy, wyłączenia wszystkich urządzeń, które mogłyby rozpraszać naszą uwagę, wewnętrznego odprężenia się (można poprzedzić go medytacją). Potem należy tylko skoncentrować się na planu, który zamierzamy uzyskać dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent Magic Formula

Kankusta Duo

KneeActive Plus

You may also like...